+972-54-215-07-24

חתונות בחו"ל החל מ-$300!
חתונות בחו”ל החל מ-$300!

האם אתה רוצה להתחתן מבלי לעזוב את ישראל תוך 15 דקות ולחסוך בכרטיסי מלון וכרטיסי טיסה?

\היתרונות של נישואים מקוונים – זה מאוד פשוט:

🇮🇱 ישראל מכירה בנישואים מקוונים ביוטה (ארה”ב)

ממך – רק דרקונס או דרכונים בינלאומיים

💰 אתה חוסך כסף על מלונות וכרטיסי טיסה

🕑 אפשר להתחתן מהבית תוך 15 דקות

למה הם בוחרים בנו?

💰המחיר הנמוך ביותר בישראל ותשלום מדורג (

☝ניסיון, מקצועיות ויחס אישי

☝ אנו עובדים רק עם רשמים רשמיים של מדינת יוטה

☝ יש לנו ניסיון רב – יותר מ-300 זוגות מאושרים!

🌹סוכנות ייעוץ בישראל א.ר.י. התקשר 24/7

+972-54-215-07-24

אנחנו רוצים שתהיה מאושר!❤

לאחר נישואים או החלטתכם לחיות יחד – נכין ונכשיר מסמכים במחירים נמוכים:

• ללגליזציה של נישואין, בן זוג זר וחיים משותפים

• לאשרת כניסה לאישה או בת זוג לחיות יחד בישראל

חייגו 24/7

חתונות בחו”ל

תוכן העניינים

חתונות בחו”ל לאזרחי ישראל – רקע וסיבות

מדינות שנותנות אפשרות לארגן חתונות בחו”ל

אפשרויות מרחק לחתונות בחו”ל

תיעוד הכרחי לחתונות בחו”ל

לגליזציה של תעודת נישואין בכל העולם לאחר חתונות בחו”ל

השלבים הבאים לאחר החתונות בחו”ל

הערבות שלנו אליכם: חתונות בחו”ל הן המומחיות שלנו!

1)חתונות בחו”ל לאזרחים ישראלים – רקע וסיבות

אולי אתה כבר יודע מניסיונך את התנאים המוקדמים העיקריים להולדת שירות כזה כמו רישום חתונה באתר בחו”ל לתושבי ישראל ולבני זוגם. אבל בכל זאת נרצה לומר כמה מילים על זה כדי להקדים את הנושא שלנו.

חתונות בחו”ל

חתונות בחו”ל

בשנת 1948, בעת הקמת מדינת היהודים, נוצרו הקווים המרכזיים והמנחים של חוקנו, מדיניות הפנים והחוץ. ואחת מאבני היסוד של החקיקה של המדינה הצעירה היה מה שנקרא סטטוס קוו. בעיקרו של דבר, זהו הסכם הדדי בין החלקים הדתיים והחילוניים של החברה שלנו, אשר מסדיר היבטים משמעותיים מסוימים בחיינו.

חתונות בחו"ל
חתונות בחו”ל

ודיני המשפחה לא היו יוצאי דופן. בישראל אפשר רק נישואים חד-וידויים דתיים. במילים אחרות, המשמעות היא שמאות אלפי מבני ארצנו שאינם נופלים בקריטריונים של הדין הדתי פשוט נשללת מההזדמנות להקים משפחה בעלת מעמד רשמי בארצם.

וכפי שמראה בפועל, הדרך האפקטיבית היחידה לפתור את הבעיה הקשה הזו הייתה חתונות בחו”ל. והניסיון של הסוכנות שלנו מצביע על כך שמספר האנשים המעוניינים לארגן חתונות בחו”ל ממשיך לגדול במהירות.

מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו”ל

בואו ללמוד ביתר פירוט אילו מדינות מעניקות לזרים את הזכות לערוך חתונות בחו”ל בשטחן.

והמטרה שלנו היא לא רק לרשום את כל המדינות ברשימה זו, אלא לשים לב למדינות העדיפות הגבוהות ביותר. והניסיון של מומחי החברה שלנו מאשר כי היעדים הפופולריים ביותר שנבחרו על ידי לקוחותינו הם פראג, קפריסין, אוקראינה וגאורגיה.

מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו"ל
מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו”ל

מאז ההליך עצמו לרישום חתונות בחו”ל בכל אלה המקומות די דומים בתוכן, כאן ננסה להצביע על היתרונות העיקריים של כל אחד מהם.

שכנתנו הקרובה ביותר קפריסין תפסה במשך שנים רבות מקום מכובד בין המדינות המאפשרות לאזרחי ישראל לערוך חתונות בחו”ל בתחום שיפוטן. ויש לכך כמה סיבות. אלה כוללים את קרבתו הגיאוגרפית אלינו (הטיסה לשם נמשכת כשעה), חופים מפוארים, טברנות יווניות מרהיבות, מונומנטים ארכיטקטוניים והיסטוריים רבים המוגנים על ידי אונסק”ו וכמובן, החום והאירוח של התושבים המקומיים.

מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו"ל
מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו”ל

אוקראינה, המוכרת והאהובה כל כך על רבים מאיתנו, היא גם אחד היעדים החשובים ביותר עבור אחינו האזרחים שרוצים להתחתן בחו”ל. מלונות ומסעדות ברמה מדהימה, מבחר עצום של סחורות ושירותים במחירים נמוכים, מגוון רחב של יעדי ירח דבש מרשימים (מאודסה ועד הרי הקרפטים) – כל הנגיעות המעטות הללו מאפיינות את המדינה הזו רק באופן חלקי מאוד.

המיסטיקה של העיר העתיקה של פראג, המורשת היהודית הענפה מימי הביניים, מיקומה הציורי של העיר, הקסם המתמשך של הטירות והארמונות שמסביב (שם ניתן לארגן חתונה גם בחו”ל) הם כמה נקודות חשובות שבהחלט חושבים עליהן כאשר אתה מזכיר את בירת צ’כיה.

מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו"ל
מדינות המספקות את ההזדמנות לערוך חתונות בחו”ל

ולסיכום, ג’ורג’יה, תמיד עתיקה וצעירה לנצח, מישורי גידול יין, גאיות עדינות, הרים תלולים, שלמרות הדעה הלא מחמיאה של אוסטפ בנדר עליהם, בהחלט ישאירו זיכרונות בל יימחה מעצמם בנשמתכם!

אפשרויות מרחוק לחתונות בחו”ל

עד עכשיו דיברנו על דרכים “באופן אישי” להתחתן בחו”ל.

אבל יש גם אפשרויות מרוחקות, שהן רישום חתונות בחו”ל, שניתן לארגן בפרגוואי או באל סלבדור.

החקיקה של המדינה הראשונה מבין אלה מאפשרת לכם לערוך חתונות בחו”ל בשטחה בהשתתפות רק אחד מהשותפים בעזרת נציגנו בפרגוואי.

תסכימו שנורמה משפטית גמישה כזו יכולה לבטל הרבה מהבעיות שעולות בדרכנו בעת רישום חתונות בחו”ל. חלקנו מנועים מלעזוב את ישראל על ידי חובות או מזונות, אחרים כבולים לעבודה דחופה או צורך בטיפול באהובים, ואחרים מתגוררים בחו”ל ואינם יכולים להגיע כרגע להשתתף בחתונות בחו”ל.

לגבי אל סלבדור, הדברים נעשים אפילו יותר פשוטים כאן!

אחרי הכל, מדינה זו מעניקה את האפשרות להתחתן בחו”ל ללא צורך לנסוע לשום מקום, באמצעות ייפוי כוח נוטריוני שניתן על שם נציגנו באל סלבדור.

המומחים שלנו יודעים כיצד לגשת לעניין בצורה מוכשרת ולצמצם את זמן ההמתנה לתוצאות.

מסמך חובה לחתונות בחו”ל

איסוף והכנת מסמכים לרישום חתונות בחו”ל הם אחד המרכיבים המרכזיים בהשלמה מוצלחת של התהליך ויש להתייחס אליו בקפדנות רבה.

היועצים שלנו ישמחו לסייע לכם באיסוף כל המסמכים הנדרשים לחתונות בחו”ל, ובמידת הצורך יבקשו ויקבלו את החסרים מחו”ל. בשלב הבא, המומחים שלנו יתרגמו את המסמכים ויכשירו אותם.

לא פחות חשוב הוא מילוי מדויק וללא שגיאות של בקשות ושאלונים, שגם העובדים שלנו יכולים לעשות עבורכם. העובדה היא שבהתחשב במערכת הבירוקרטית שעדיין לא מושלמת(!) לגמרי של מדינות רבות, כל כתם או שגיאה קלה ביותר במילוי הטופס יכולה להאט ברצינות את כל התקדמות התהליך.

חתונות בחו”ל, נישואים בחו”ל, חתונות בחו”ל לישראלים, נישואים בחו”ל לישראלים

תעודת לגליזציה מסביב לעולם נישואין לאחר חתונה בחו”ל

ובתום הליך החתונות בחו”ל וקבלת תעודת נישואין, העובדים שלנו יבטיחו הכרה מלאה ומוחלטת בנישואיכם כמעט בכל העולם. לשם כך ניתן בדרך כלל שירות המפתח של אפוסטיל דחוף.

בואו נבין ביחד למה אנחנו מתכוונים בעצם במילה דחוף.

והכל מוסבר בפשטות. ואכן, בתנאים רגילים, חתונות בחו”ל יכולות להימשך בין שבועיים לחודש. בעיקרון, תלוי במזל שלך!

בדרך כלל אנחנו מנסים תמיד לשים את עצמנו בנעלי האנשים שאנחנו מנסים לעזור. ואחרי שעשיתם את זה, אתם מבינים בקלות שאין דבר גרוע יותר מאשר ערפול והמתנה, יתר על כן, כשמדובר בתהליך כה חשוב כמו רישום חתונות בחו”ל.

בהנחיית זאת, אנו תמיד מייעצים ללקוחותינו להשתמש בשירות נישואין אקספרס ואפוסטיל דחוף הייחודי שלנו, שבזכותו יקטן משך כל הליך החתונות בחו”ל ל-3-4 ימים בלבד, ורישום הנישואין עצמו ייקח 1 בלבד. יְוֹם!

השלבים הבאים אחרי החתונות שלך בחו”ל

בנוסף למגוון הרחב של ההטבות הסוציאליות שמעניקה חתונות בחו”ל, עבור מספר לא מבוטל של אנשים היא גם הדרך העיקרית, או אפילו היחידה, לדרכון ישראלי.

אחרי הכל, ההליך המקובל לקבלת אזרחות ישראלית על ידי בן זוג זר (כלומר, זוהי המטרה הסופית של זוגות רבים העוברים רישום חתונות בחו”ל) יכול להימשך עד 8 שנים. אבל אתה חייב להודות שדאגה מתמשכת לגבי התוצאה הסופית של המקרה במשך תקופה כה ארוכה יכולה להרעיל את חייו של כל אחד!

אבל אם בנוסף למכלול המסמכים הרגיל ל-STUPRO, תוסיפו תעודת נישואין מוכרת בארצנו ובעולם, כל נושא הלגליזציה של אזרח זר במשרד הפנים שלנו וקבלת דרכון ישראלי ברוב המקרים. ייקח 3-4 שנים.

לפיכך, חתונות בחו”ל היא גורם מרכזי להצלחת.

הערבות שלנו אליך: חתונות בחו”ל היא המומחיות שלנו!

חתונות בחו”ל הן המוקד העיקרי של החברה שלנו. במהלך שנות עבודתנו המוצלחת, הכנו וערכנו מאות חתונות בתחומי שיפוט שונים. אנו יודעים לארגן חגיגה בלתי נשכחת לזוגות חילונים ובינלאומיים בישראל הרחק ממקומות הולדתם. המומחים המנוסים שלנו יעזרו לכם לבחור את המיקום האידיאלי, לחשוב על כל פרט ולהגשים את חלומותיכם הפרועים ביותר. אחד היתרונות החשובים ביותר בעבודת המומחים שלנו הוא רצון כנה להתעמק במצב האישי של כל זוג ולהקשיב לרצונותיו. על סמך מידע זה הציעו תנאים ויעדים לחתונות בחו”ל המתאימים ביותר לזוג הטרי ועונים על דרישותיהם.

חתונות בחו”ל הן לא רק תמונות יפות, הן מסע שלם מלא רומנטיקה ורשמים בלתי נשכחים. חתונות מסורתיות בחו”ל, מוכרות מזה זמן רב בישראל וכל כך אהובות על נשואים טריים ישראלים, פותחות אופקים חדשים למי שחולם על משהו מעבר לטקס רגיל.

הרומנטיקה הימית של קפריסין, הקלאסיקה החגיגית של פראג, התרבות העתיקה והנופים עוצרי הנשימה של גאורגיה – היעדים הללו הקיפו את הזוג הטרי היקר שלנו שבוחרים בחתונות בחו”ל במשך שנים רבות. כל מדינה מציעה אווירה מיוחדת משלה, מסורות ייחודיות והזדמנות להפוך את היום המיוחד שלך לבהיר עוד יותר.

על ידי החלטה להתחתן בחו”ל, אתה מקבל לא רק זיכרונות בלתי נשכחים, אלא גם הזדמנות לשלב את החגיגה עם ירח דבש. זוהי הזדמנות ייחודית להתחיל את חיי המשפחה שלך עם הרפתקה מרגשת שלנצח תישאר בליבך.

חתונות אזרחיות בחו”ל לזוגות ישראלים הן הזדמנות מצוינת להפוך את היום המיוחד שלכם לבלתי נשכח עוד יותר. לרשימת הלוקיישנים המוכרים והאהובים נוספה לאחרונה יעד נוסף – ארה”ב, או ליתר דיוק מדינת יוטה. כאן אפשר להזכיר את נופי ההרים המלכותיים, האגמים והיערות האינסופיים. אבל נשואים טריים ביוטה לא יראו את היופי הטבעי שלה, כי חתונה במדינה זו אינה מצריכה נוכחות של בני הזוג בארצות הברית. חתונות יעד ביוטה הן רק שיחת ועידה בווידאו של זום בת 15 דקות הישר מבית החתן והכלה, היכן שזה לא יהיה.

כפי שמראה הניסיון של הסוכנות שלנו, יוטה הופכת יותר ויותר למקום אידיאלי לחתונות בחו”ל. חתונות בחו”ל מבלי לצאת מישראל צוברות פופולריות במהירות וכפי שאנו מבחינים מבקשות לקוחות, כבר החליפו באופן ניכר את קפריסין ופראג.

חתונות בחו”ל הופכות יותר ויותר פופולריות בקרב נשואים טריים. מה הסוד של דרישה כזו? בואו נבין את זה.

יעדים מסורתיים כמו גאורגיה, פראג וקפריסין, על כל היתרונות הבלתי ניתנים להכחשה, מחייבים את בני הזוג לנסוע מחוץ למדינה. הדבר כרוך בצורך בתוספת זמן נסיעה, התאמות לתוכניות אישיות וניצול ימי חופשה. הדבר יוצר קשיים נוספים בארגון חגיגת חתונה.

שנית, חתונות יעד בחו”ל הן תענוג לא זול. ראו בעצמכם: כרטיסי טיסה ולינה, חגיגות חתונה והוצאות יומיות רבות – כל זה מסתכם בסכום נכבד ומעמיס על התקציב. לכן, נשואים טריים רבים, המתכננים את חתונותיהם בחו”ל, תוהים: האם לא יהיה קל יותר להישאר בבית ולרשום את נישואיהם ביוטה?

אכן, במהות ובמשמעותם המשפטית, נישואי זום ביוטה אינם שונים מחתונות בחו”ל מסורתית. בני זוג נכנסים לנישואים רשמיים באותו אופן, אבל בצורה קצת חריגה. נשואים טריים מכל רחבי העולם כבר ערכו אלפי חתונות ביוטה באמצעות Zoom עבור נשואים טריים, מכיוון שמדובר בהליך חוקי לחלוטין המבוסס על חוקי המדינה. חתונות מקוונות בחו”ל נגישות מכל מקום בעולם, לא מוגבלות בגבולות גיאוגרפיים. זה פותח הזדמנויות חדשות למימוש תוכניות חתונה.

כבר הזכרנו לעיל את המצב עם חתונות אזרחיות בישראל, וגילינו מדוע חתונות בחו”ל כל כך חשובות לזוגות ישראלים.

להופעה של חתונות בחו”ל במתכונת מרוחקת יש חשיבות מיוחדת עבור ישראלים שאינם דתיים ונבחריהם הזרים. הדבר נכון במיוחד עבור נשואים טריים חילונים שתמיד ערכו את חתונותיהם האזרחיות בחו”ל.

למתכונת חתונה מרוחקת ביוטה יש משמעות מיוחדת. זה מפשט את תהליך התכנון ומאפשר לזוגות להתמקד במה שבאמת חשוב – יצירת הבסיס לחיים חדשים ותכנון תוכניות עתידיות. בסופו של דבר, חתונות יעד ביוטה שאינן דורשות נוכחות אישית בארה”ב הן אלטרנטיבה מצוינת לחתונות הרגילות של קפריסין, פראג וג’ורג’יה. חשוב מאוד להדגיש כאן כי חתונות מקוונות בחו”ל ביוטה מוכרות בישראל על בסיס זהה לרישום מסורתי של נישואים בחו”ל. זה השפיע רבות על הפופולריות הגוברת של חתונות מקוונות בחו”ל באמצעות זום.

השאלה של הנשואים הטריים היא הגיונית: ניכנס לזכות נישואין אזרחית בישראל, נחסוך כסף ולא נבזבז זמן ומאמץ, ובסוף נקבל נישואין חוקיים ותעודת נישואין רשמית עם אפוסטיל. האם זה הגיוני לנו לארגן חתונות יעד בחו”ל?

כמובן שלחתונות מסורתיות בחו”ל תמיד היו חסידים, וישמרו על הפופולריות והמשמעות שלהן לאורך זמן. עם זאת, חתונות מקוונות בחו”ל מציעות לזוג טרי בחירה. וכאן כל זוג יוצא מהיכולות וההעדפות שלו. זה נהדר שגם חתונות יעד וגם חתונות מקוונות בחו”ל הן חוקיות לחלוטין ומביאות לאותה תוצאה: נישואים חוקיים, מאושרים בתעודת נישואין ומוכרים בישראל.

בבחירת אופציה של חתונות בחו”ל ללקוחותינו, אנו זוכרים שחתונות בחו”ל הן לא רק חגיגה יפה וחוויה בלתי נשכחת. קודם כל, זה הרגע הכי חשוב בחיים, שישפיע משמעותית על אירועים עתידיים. כל הזוגות שונים, עם היסטוריה ומצב משלהם. לכן, לפני שמציעים לשותפים אפשרות חתונה כזו או אחרת בחו”ל, המומחים שלנו מקפידים ללמוד את הפרטים, זמינות התעודות והמסמכים, ולשקול את האפשרות לקבלם.

בואו נסתכל כאן במיוחד. חתונות בחו”ל הן לא רק מהומה לפני חתונה, בחירת תלבושות ומלון מתאים. קודם כל, מדובר בסדרה שלמה של הליכים רשמיים וחבילת מסמכים. חתונות מקוונות בחו”ל ביוטה ידרשו רק זיהוי אישי, כגון דרכון. אין צורך בתעודות ותעודות נוספות. בניגוד לחתונות בחו”ל בפראג או בקפריסין, נישואים מקוונים ביוטה אינם דורשים תרגום ואישור מסמכים. זהו כוח נוסף של חתונות מקוונות בחו”ל ביוטה.

לחתונות מרחוק בחו”ל ביוטה יש היבט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון. בתחום שיפוט זה נרשמים נישואים של בני זוג להט”בים, כתוצאה מהם נולדות משפחות משפטיות מן המניין. בניגוד לתחומי שיפוט אחרים בהם נישואים חד מיניים אזרחיים אינם אפשריים, במקרה הטוב יהיו אלה שותפות, עם זכויות מופחתות משמעותית לבני הזוג.

לכן, כאשר בוחנים חתונות בחו”ל ובחירת אופציה עבור עצמך, השתמש באומץ בטרנדים והזדמנויות חדשות. אל תהססו לבקש עצות ומידע, אצלנו תמצאו חתונות בחו”ל בכל פורמט. בחר כיצד אתה לוקח צעד אל העתיד!

לסיום, נספר לכם כאן על היתרונות בעבודה עם החברה שלנו.

בנוסף למוניטין ללא דופי וניסיון רב בתחום שירות מסוג זה, למומחים שלנו יש כמה מאפיינים חשובים: גישה יסודית, תשומת לב ויחס אישי למצבו של כל לקוח.

ובהתחשב בכך שהסוכנות שלנו מספקת מגוון רחב של שירותים, כל שירות מקביל יהיה גם זמין עבורך בקלות. אלה כוללים לגליזציה של בן זוג זר. לרבות מסמכים הנדרשים לחתונות בחו”ל ולצעדים נוספים, ניתן לבקש ולקבל באופן מזורז.

נראה שהאיכות האמיתית של העבודה נקבעת על ידי כמה חלק ופשוט כל ההליך עבר, האם הוא היה מהיר מספיק, והאם הם עזרו לך להימנע ממכשולים כבר בשלב הראשוני. ובכל ההיבטים הללו, המומחים שלנו, נניח זאת ללא צניעות כוזבת, מצליחים מאוד. ועל כך יכולים להעיד יותר מ-300 זוגות מאושרים, שעזרנו באושר הזוגי שלהם כמיטב יכולתנו.

סמכו על הבירוקרטיה לאנשי המקצוע סוכנות ייעוץ בישראל “A.R.IMMIGREALTY” ושותפים

https://www.facebook.com/ARImmigrealty
HTTPS://EC-PASSPORT.CO.IL

חתונות בחו”ל – חתונה בגאורגיה, חתונה באוקראינה, חתונה בפראג, חתונה בקפריסין, חתונה בפרגוואי עם נסיעות של צד אחד, חתונה באל סלבדור ללא נסיעות של הצדדים.

וכמובן חתונות בחו”ל ביוטה (ארה”ב) בפורמט מרוחק!

לגליזציה של בן זוג או שותף זר בישראל, משרד הפנים של ישראל, לגליזציה של מעמד בני זוג חד מיניים (שותפים) בישראל.

– הלגליזציה של נישואין בישראל, קריאה לכלה ואישה

לגליזציה של שותף זר (בן זוג) בישראל, משרד הפנים, אזרחות ישראלית ותושב קבע, לגליזציה של בני זוג חד מיניים (שותפים) בישראל,

גירושין בארץ ובחו”ל, תמיכה בחברות זרות בישראל, ניהול הנדל”ן שלך בישראל,

   תרגומים נוטריוניים כולל גיאורגית, אוזבקית, לטבית, אזרבייג’נית, רומנית ואחרים, צוואה, ייפוי כוח (דחוי).

אנחנו רוצים שתהיו מאושרים. אנו לוקחים על עצמנו רק פרויקטים שאנו עצמנו מאמינים שיצליחו.

  אתה יכול לעשות את זה איתנו!

המידע המופיע באתר זה הינו בעל אופי חינוכי כללי, אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו יכול לשמש בסיס לנקיטת פעולה כלשהי. החברה אינה אחראית לכל תוצאה של השימוש במידע המצוי באתר.

בקצרה על הסוכנות שלנו. זה לא סוד שמערכות ממשלתיות ביורוקרטיות נועדו לשמור על כולנו על האצבעות ולא להירגע. אדם חסר ניסיון ומודעות מספקת לחידושים משפטיים ובירוקרטיים עלול להתייאש ולא לדעת מאיפה להתחיל בפתרון סוגייתו. לחלקם פשוט אין זמן, כי לקוחות צעירים עסוקים בלימודים ובעבודה; ו, למשל, אנשים מבוגרים עשויים לחוות קשיים בתקשורת מקוונת עם מערכות אוטומטיות.

לכן, אחד העקרונות החשובים ביותר של החברה שלנו הוא יחס אישי לכל לקוח. וכאשר פותרים בעיות לכאורה זהות, אנו תמיד לוקחים בחשבון את מצב חייו של הלקוח, מאפייניו ונסיבותיו.

בשיחה מקדימה אנו מנסים ליצור קשר אישי ולהעריך את המצב. הודות לניסיון של העובדים שלנו, תרשים שלב אחר שלב של הפעולות הכלליות שלנו ניתן כמעט מיד. לאחר מכן אנו מלווים ותומכים בלקוח עד לקבלת התוצאה.   לפיכך, עוד אחד מעקרונותינו פועל לתוצאות.

אנו מתפתחים כדי לספק מגוון רחב יותר מתמיד של שירותים לכל לקוחותינו.   השירותים העיקריים והפופולריים שלנו הם חתונות בחו”ל לישראלים. יחד עם זאת, אנו אלופים בחתונות דחופות בגרוזיה במחירים הנמוכים ביותר!

המוטו שלנו: “ניסיון, אמינות, איכות”.

נישואים מקוונים ביוטה (ארה”ב) מבלי לצאת מישראל במחירים הטובים ביותר